Tajná schůzka bossů taxislužeb v Praze. Vyjedou zablokovat Prahu. Za všechno může prý UBER

0

Reportér AKTU.cz nafotil tajnou schůzku bossů taxislužeb a předáků v Praze. Tématem byla služba UBER, která je v jejich očích nelegální taxislužbou. Schůzka se uskutečnila minulý týden na Strahovských kolejích. Ikdyž na tajné schůzce nevzešel termín dalšího blokování Prahy, podle informací AKTU.cz by k plánovanému zablokování ulic a magistrály mělo dojít 13. listopadu. Čas a přesné místo i průjezdy nejsou zatím známé.

Na tajné jednání dorazili mimo jiné i Miroslav Žežulka jednatel společnosti Profi taxi, Tomáš Hořčička, ředitel a spolumajitel Citytaxi nebo jednatel Taxi Praha David Franc. Na telefonu jim pak asistoval ředitel AAA Radiotaxi Jiří Kvasnička. Zastoupeni byli i členové Asociace koncesionářů  taxi či Sdružení českých taxikářů.

A právě SČT navrhovala na schůzce masivní protestní jízdu. Nesouhlasí totiž s nelegální činností společnosti UBER.  Ostatní se podle našich informací přidali. Taxikáři obecně kritizují postup vlády a Českého státu vůči společnosti UBER. Podle nich lze díky této společnosti provozovat taxislužbu bez pravidel a nutných povolení.

 

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..