Takhle se jezdí v TOP 09. Místopředseda poslanců TOPky naštěstí opilý nebyl

0

foto, video

Dnes krátce před 19:00 hodinou zkomplikoval dopravu v Praze na Zenklově ulici místopředseda poslaneckého klubu TOP09 František Laudát.

Svým vozem najel na tramvajový pás a snažil se po něm jet. Když už jeho Mazda začala drhnout podvozkem o koleje, zastavil.

Na místo dorazili jako první strážnici MP Praha, kteří řidiči dali dýchnout. Naštěstí pro poslance opilý nebyl. Přístroj ukázal nulovou hladinu alkoholu v krvi.

Na místo nehody dorazil jeřáb dopravních podniků, který auto vyprostil. Místopředseda poslaneckého klubu TOP09 a poslanec za tuto stranu se na všechny strany slušně omlouval, nicméně ho tato nehoda asi levně nevyjde. Asistence jeřábu, zdržení tramvají, to všechno bude muset asi zaplatit z vlastní kapsy.

Nový typ tramvajového  pásu, který pražská radnice buduje na všech důležitých tepnách v Praze, trápí i složky IZS. V tísni totiž mohli po původních kolejích jezdit a vyhnout se tak kolonám.  Na nově vybudovaných pásech jsou vysoké koleje a kamení. To všechno právě proto, aby po pásu řidiči jezdit nemohli. I proto se musí zachranáři leckdy prodírat nesmyslně ucpanými silnicemi Prahy.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture