Taxikáři opět ztrpčovali život nelegálním řidičům taxi, kteří jim berou kšefty na letišti Praha. Primátorce dali ultimátum

0

Policejní těžkooděnci, stovka naštvaných taxikářů, ztížený průjezd letištěm. Takhle to vypadalo odpoledne od 14 hodin na pražském letišti. Skupinky pražských taxikářů vyhledávaly řidiče, kteří za úplatu vozili zájemce na letiště. Většinou k tomu používali aplikaci UBER. Taxikářům se nelibílo, že tito řidiči neplatí daně a nemusí mít patřičná povolení na provozování taxislužby.

Policie oba tábory oddělovala a dohlížela, aby konflikt nevygradoval v násilí. Řidiče, kteří nedodržovali předpisy či porušovali vyhlášku města lustrovala k tomu, aby mohla podat podnět magistrátu.

Koflikt se oproti těm minulým (ve čtvrtek a pátek) obešel bez větších problémů. Demonstrujicí taxikaři také vyhlásili ultimátum primátorce města Adrianě Krnáčové. Pokud prý nezačne problém s černou taxislužbou řešit do tohoto pátku, vyhlásí generální stávku. Ta bude spočívat v blokádě hlavních tahů Prahou.

 

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture