To jsou prostě borci. PMJ a III. OHS u Prahy chytili vloupače do aut. Nešikové měli fakt smůlu.

0

Trojici nešikovných vloupačů do aut chytili u Zdib policisté z Pohotovostní motorizované jednotky a III. OHS z Prahy. Podezřelou partičku začal pronásledovat oznamovatel na linku 158, když si jich všiml v Čimicích, jak se snaží vloupat do auta.

Pronásledovaní skončilo u Zdib pod viaduktem, kam banda zajela do slepé uličky kvůli rekonstrukci podjezdu. Z auta se snažili všichni tři utéct ale to se jim ani jednomu nepovedlo. Hlídek bylo dostatek a fyzicky na tom byli kluci a holka od „modrejch“ také dobře. Všechny tři pochytali v poli jako králiky.

Následným šetřením zjistili, že „drbani“ mají zákazy řízení, řidič byl pod vlivem drog a peckou bylo, že seděli v kradeném autě a navíc s kradenými registračními značkami. To je prostě pro kriminálku ne tři, ale čtyři v jednom. S tím pokusem o vloupání v Čimicích vlastně pět v jednom.

Policisté z obvodního oddělení Odolená voda pak vypomohli s převozem pachatelů na oddělení. Auto pomohli technikovi ohledat. Na své si přišel i psovod se psem. Jeden z pachatelů totiž při utěku zahodil tašku. K jeho smůle pes chytil stopu už od auta a tašku s „vercajkem“ na kradení aut našel. 6:0 pro  poldy.

Na kriminálce teď je, aby to chlapcům pěkně posčítala a našla jim nějaké další bonusy. Podle policistů na místě činu, to asi nebude zase takový problém.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture