Tragická noc ve Středočeském kraji. 2 Mrtví a několik zraněných při dopravních nehodách.

0

První smrtelná nehoda se stala krátce po 19 hodině. Řidič-senior pravděpodobně nezvládl řízení svého auta a narazil do stromu. Řidič byl zraněn, spolujezdkyně zemřela v autě, které po nehodě začalo hořet.

Kolem čtvrt na jednu v noci musel záchranářský vrtulník vzlétnout na Mělnicko.

Řidička osobního auta tady nezvládla řízení a se svým vozem skončila v poli u Líbeznic u odbočky do Zlonína. Hasiči museli roztříhat celou střehu auta, aby se k řidičce dostali. Po ošetření ji záchranaři společně se zasahujícími hasiči a policisty naložili do vrtulníku a transportovali do nemocnice s těžkými zraněními. Přítomnost alkoholu se bude teprve zjišťovat. V autě byly ještě další tři osoby. Jednu z nich záchranáři transportovali do nemocnice. Další dva cestující jsou bez zranění.

Další smrtelná nehoda se stala na Kutnohorsku u obce Zbizuby kolem půl paté ráno. Opět tu řidič BMW, ročník 89, pravděpodobně nezvládl řízení a narazil do stromu. Na místě zemřel spolujezdec. Řidiče transportovali záchranáři do nemocnice s lehkým zraněním. Policisté u něj naměřili dechovou zkouškou 2,09 promile alkoholu v dechu.

Aktualizace 10:23

Další smrtelná nehoda, kdy auto havarovalo do stromu se stala v Řestokách na Chrudimsku.  Třiatřicetiletý řidič nehodu nepřežil. Spolujezdkyně je zraněná. Příčina je v šetření.

 

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture