Ujíždějící řidič najížděl na policisty, kteří ho pronásledovali. Honička nakonec skončila v lese zadržením pachatele

0
Hlídka policistů ze 4. policejního obvodu si všimla podezřelé dodávky na ulici Průmyslová v noci před desátou hodinou. Řidič, jakmile viděl ve zpětném zrcátku policisty začal ujíždět. Ti ho pochopitelně chtěli zastavit ke kontrole. Poté, co řidič najel na Jižní spojku, začali se do policejní honičky připojovat postupně další hlídky.

Během pronásledování prchající řidič na pronásledující policisty několikrát najel a snažil se je vytlačit ze silnice.  To se mu však nepovedlo, policisté se stále drželi za ním. Během honičky pak řidič v dodávce projel velmi agresivně a rychle přes čerpací stanici.
Jeho ujíždění skončilo poblíž ulice V Podzámčí v pražské Krči. Najel do lesa odkud už pak nemohl vyjet. Když viděl, že nemůže unikat dopředu, zařadil zpátečku a snažil se do policistů najet.
Ti mu ale nedali moc šance. Při vytahovaní pachatele z auta použili hmaty a chvaty, aby ho zpacifikovali. Měli na něj dokonce namířenou střelnou zbraň. Proč starší muž ujížděl musí potvrdit policisté a vyšetřovatelé. Podle informací AKTU.cz muž nikdy neměl řidičské oprávnění. Auto, kterým prchal bylo kradené.
Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture