Uvolněný plech ze střechy sletěl na čtyřproudou silnici. Hasiči poté museli zkontrolovat celou střechu

0

Včera, přibližně kolem půl desáté večer vyjížděli hasiči na oznámení od Policie ČR do ulice Sokolská, kousek od metra I.P.Pavlova. Na zemi zde ležel plech sloužící jako krytina střechy, jelikož nebylo jisté, jestli nejsou uvolněné další plechy na střeše, hasiči pomocí žebříku vylezli na střechu a zkontrolovali to. Zjistili, že v celé délce střechy jsou uvolněné plechy.

Ulice Sokolská ve směru k Nuselskému mostu byla po dobu zásahu v místě svedena ze čtyř do dvou jízdních pruhů. Policisté z důvodu bezpečnosti uzavřeli také celý chodník. Hasiči, kteří vylezli na střechu museli všechny uvolněné plechy buď odstranit nebo připevnit, hrozilo, že by plechy mohly slétnout buď na chodník nebo na silnici. Nikdo nebyl naštěstí zraněn. Hasiči z místa odjeli až kolem půlnoci, to svědčí o tom, že se nejednalo o lehký zásah.

Poté byl kontaktován majitel budovy aby střechu opravil a zabezpečil. Kontaktován byl také Magistrát hlavního města Prahy.

Sníh a náledí od rána komplikuje dopravu po celé republice. Situace nad ránem na Mělnicku vypadala podobně, husté sněžení a vítr výrazně zhoršuje jízdní podmínky. Hasiči zasahovali zatím u čtrnácti událostí, které souvisely s počasím. Jednalo se většinou o popadané stromy na komunikaci.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture