V Horním Bezděkově na Kladensku hořelo. Dva lidé jsou popáleni. V domě bylo větší množství chemikálií

0

Hasiči vyráželi během dopoledne k hlášenému požáru rodinného domu. Ihned po příjezdu bylo jasné, že tady je třeba okamžitě nasadit všechny síly a prostředky. Dům hořel uvnitř v plném rozsahu. Hasiči pak tři osoby vyvedli ven.

Jedna z nich utrpěla popáleniny na 40 procentech těla a musel pro ni letět záchranářský vrtulník. Ten ji transportoval do Vinohrad na popáleninové centrum.

Druhá osoba pak byla převezena „po zemi“ do nemocničního zařízení. Třetí osoba – žena ošetření odmítla.

Požár se hasičům podařilo lokalizovat poměrně hodně rychle. Jeho rozšíření po domě pravděpodobně přispělo velké množství chemických látek, které hasiči našli v domě. Některé tyto látky používají vařiči drog při výrobě pervitinu.

A právě malý výbuch a následný požár varny pervitinu je pravděpodobnou příčinou požáru. Je to jednou z vyšetřovacích verzí. Tři lidé, kteří během požáru byli uvnitř tu byli podle sousedů v pronájmu. Dům má zabezpečovací techniku a kamery kolem obvodových stěn. Jedna kamera dokonce míří do ulice. Kolem dokola je vysoký plot, takže není vidět na to, co se děje uvnitř.

Na místo dorazilo několik kriminalistů, policejní technik. Nechyběl ani psovod. Příčina stejně tak jako škoda je v šetření.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture