V parku plném lidí se ozývala střelba. Dva opilci se hádali o ženu a stříleli po sobě „plynovkou“

0

Hlídka II. OHS měla včera večer plné ruce práce včera kolem deváté v Riegrových sadech v Praze. Dva muži se tady v opilosti hádali o jednu ženu a jejich konflikt vyvrcholil střelbou z plynové pistole jednoho z nich.

Parkem, který byl plný lidí se střelba rozlehla před devátou hodinou. Na místo okamžitě vyrazila hlídka II. OHS, která měla v autě dlouhé zbraně. Ty také při zákroku použila. Nikdo totiž nevěděl, co se děje a na tísňovou linku volalo několik vyplašených svědků, kteří uvedli jen to, že se v parku střílí, a to několikrát za sebou.

Hlídka dvou policistů, kteří na místo dorazila okamžitě muže ozbrojeného plynovou pistolí, jak se později zjistilo, okamžitě vyzvala ať zbraň odhodí. Ten ale nechtěl uposlechnout. Hlídka ho nakonec musela zpacifikovat, stejně tak jako druhého muže. Vše se naštěstí obešlo bez zranění. Jediné zranění bylo způsobeno plynovou pistolí a následnou střelbou do obličeje mezi muži. Lehce zraněného soka v lásce si převzala záchranná služba. Samozřejmě byl doprovázen policisty z místního oddělení Vinohrady, kteří případ budou vyšetřovat a na místo také dorazili.

Druhého muže – útočníka, eskortovali policisté také na služebnu. Oba byli opilí. Stejně tak jako žena, o kterou se hádali. K čemu mezi muži došlo musí policisté vyšetřit. mezi zabavenými zbraněmi byl nůž, či boxer. Pistoli pak ohledal kriminalistický technik. Oběma mužům hrozí minimálně trestný čin výtržnictví.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture