V Praze ujížďelo auto. Po honičce skončilo ve sloupu a posádka v poutech

1

Krátce po druhé hodině ranní pojala hlídka strážníků podezření na projíždějící auto, které jelo agresivně. Na výzvu k zastavení řidič nereagoval. Začala tak zběsilá automobilová honička centrem Prahy, která skončila na Bubenském nábřeží.

Při ujíždění řidič stihl nabourat cizí vozidlo, svým pak naboural čelně do sloupu. Náraz byl tak silný, že strhl i troleje elektrického vedení pro tramvaje. Po nárazu se posádka dala na útěk, avšak hlídka strážníků je doběhla a oba dva pomocí hmatů a chvatů zajistila. Na místo se okamžitě sjelo větší množství hlídek městské ale i státní policie, bylo nutné také příručním hasícím přístrojem uhasit nabourané vozidlo. Zbytek už zabezpečili přivolaní hasiči.

Řidič měl po nehodě krvácivé zranění na hlavě, které mu prvotně ošetřili strážníci, posléze skončil v péči přivolané Zdravotnické záchranné služby. Řidiče pak s policejním doprovodem převezli do nemocnice. Spolujezdce převezla hlídka policie k dalšímu šetření na místní oddělení.  Na místě strážníci ošetřily celkem tři osoby.

Poté bylo zjištěno, že řidič nejenže nebyl držitelem platného řidičského oprávnění, ale zároveň seděl za volantem odcizeného vozidla. Podle informací AKTU.cz bylo u dotyčných nalezeno náčiní pro přípravu a aplikaci drog.

Sdílejte:

1 komentář

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture