V pražském Hloubětíně shořelo devět vedle sebe zaparkovaných aut

0

V Praze v ulici Na Obrátce shořelo na parkovišti devět aut. Požár se šířil rychle proto, že auta byla zaparkovaná blízko sebe.

Brzy ráno kolem půl páté vyráželi v Praze hasiči a policisté do ulice Na Obrátce v Hloubětíně k požáru aut. Hořet začalo pravděpodobně od kola luxusního BMW X6. Požár se velmi rychle rozšířil i na další zaparkovaná auta. Na vině je to, že vozidla byla zaparkována blízko sebe.

 

Při příjezdu hasičů již byla čtyři auta v plamenech, páté oheň pohltil za několik málo okamžiků. Další dvě auta se hasičům podařilo odtáhnout, museli ale rozbít okna u řidiče. Obrovský žár poškodil další čtyi zaparkovaná auta. Celková bilance požáru je tedy devět poškozených aut.

Během zásahu začal z aut vytékat hořící benzín. Ten se dostal až k hadicím a poškodil je. Hasiči ale okamžitě zareagovali a tuto komplikaci pohotově vyřešili.

Příčinu šetří společně s hasiči i kriminalisté, kteří dorazili na místo. Už během vyšetřovaní bylo patrné, že oheň způsobil někdo úmyslně.  Ohnisko požáru je podle prvotních odhadů u předního kola luxusního BMW. Po vystydnutí trosek aut místo ještě ohledá speciálně vycvičený pes na vyhledávání akcelerantů hoření. Kriminalisté mezitím zajistili i videozáběry na kterých je vidět muž, který utíká z místa činu s hořícíma rukama.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture