Vážná nehoda zablokovala dálnici D5. Srazila se zde dvě auta, jedno z nich jelo v protisměru

0

Dálnice D5 poblíž Rokycan byla uzavřena kvůli vážné dopravní nehodě, při které se srazila dvě vozidla. Jedno z nich jelo po dálnici v protisměru. 83 letý muž pravděpodobně najel na dálnici v opačném směru u Rokycan. Na místě zasahoval také vrtulník letecké záchranné služby.

Na operační středisko nejprve přišlo oznámení o osobním automobilu v protisměru, než ale policisté stihli k místu přijet, došlo k vážné dopravní nehodě. Hasiči po příjezdu na místo vyprostili z obou aut zaklíněné řidiče a předali je záchranné službě. Na místo kromě sanitek vzlétl také vrtulník letecké záchranné služby. Seniora ve vážném stavu s mnohočetnými poraněními transportoval do traunacentra plzeňské nemocnice. V druhém autě v tu dobu cestoval muž ročník narození 1993. V kritickém stavu a se zajištěnými dýchacími cesty byl transportován na urgentní příjem.

Doprava byla odkláněna a částečně vedena i v protisměru pod dohledem policie. Dálnice byla uzavřená asi hodinu, před půl čtvrtou odpoledne byl provoz obnoven.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture