Video: Celní správa se toho nebojí. Od ledna mají už 11 úspěšnou razii na nelegální hernu v Praze.

0

Celní správa Hlavního města Prahy dnes od ranních hodin zasahuje v baru na Dejvicích. Celníci tu objevili nelegální hernu s výhernimi automaty a elektronickou ruletou.

Zásah probíhá zadokumentováním všech automatů a rulety a jejich následným zabavením. Zároveň celníci zabavují i peníze, které v automatech naleznou. Na místě je aktuálně přibližně 20 pracovníků celní správy. Někteří z nich mají i zbraně. Celníci kromě automatů, rulety a peněz zabavují vše, co může souviset s provozovaním nelegální herny.

Slovo nelegální je na místě, protože podle celní správy tato herna nemá povolení Ministerstva financí a je tedy velká pravděpodobnost, že zisky se v tomto místě nepřiznávají a neodvádí se z nich daně. Provozovna se dokonce snaží hernu maskovat za dobročinný spolek, kde hraní na automatech je jen jeden z benefitů pro členy spolku.

Všechny zabavené automaty se odváží do celního skladu a tam se v drtičce likvidují. Zároveň se povede správní řízení s provozovatelem či majitelem nelegální herny, který může dostat až 50-ti milionovou pokutu. Od začátku roku je toto už jedenáctá úspěšná razie Celní správy na území Hlavního města Prahy.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture