Video: Dvě vážné nehody se staly v Praze. Jedna zablokovala magistrálu. U druhé se našly v autě drogy.

0

K první nehodě došlo před osmou hodinou večer, přímo na magistrále  u Václavského náměstí. Střetla se tu dvě auta. Citroen Picasso a luxusní vůz Maserati.

Co přesně se stalo, musí vyšetřit policisté. Jednu osobu museli záchranáři převézt do nemocnice. Na traumatologii do Královských Vinohrad dopravili záchranáři ženu se zraněním hlavy.

Škoda se vyčísluje. Vzhledem k luxusnímu vozu bude poměrně vysoká. Podle policistů rozsáh poškození vozu Maserati jednoznačně ukazuje na to, že minimálně u jednoho z řidičů nebyla dodržena rychlost 50 km v hodině.

O hodinu později vyráželi záchranáři společně s hasiči na křižovatku ulic Na Hroudě a Průběžná. Řidič Audi pravděpodobně nedal přednost projíždějícímu fiatu. Náraz  do boku byl tak silný, že se fiat otočil na střechu a skončil na kolejích.

I tady museli hasiči zajišťovat auta proti vzniku požáru odpojením autobaterie. Řidiči se naštěstí dostali ven ještě před příjezdem záchranářů a oba byli odvezení do nemocnice k ošetření. Zranění nejsou naštěstí vážná. Alkohol byl dechovou zkouškou vyloučen u obou řidičů. U viníka nehody je podezření na požití drog. To by přesně měli určit odběry krve. Podle našich informací byly totiž v jeho autě nalezeny látky připomínající drogy. Policisté je proto zajistli a poslali na odbornou expertízu. I tady je škoda v šetření.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture