Video: Má několik zákazů řízení, řidil pod vlivem drog. Jel na kšeft, bude to asi autičkář

0

Kolem tři čtvrtě na osm večer zastavily dvě hlídky policistů z Pohotovostní motorizované jednotky podezřelý červený vůz škoda Fabia na Čakovické ulici v Praze. Muž v autě se jim zdal podezřelý a i styl jízdy vypovídal, že by mohlo být s řidičem něco v nepořádku.

O to větší překvapení pro policisty bylo, když auto zastavili. Řidič, který se velmi často vydával za svého bratra má několik zákazů řízení motorových vozidel, orientační zkouškou bylo zjištěno, že muž řídil svoje auto pod vlivem amfetaminu a při pohledu do kufru se policistům ani nechtělo věřit, koho to vlastně zastavili.

Kromě několika podezřelých věcí, ke kterým muž nedokázal vysvětlit, jak je získal, našli policisté i slušné „nádobíčko“, se kterým sedá  velmi lehce „udělat“ auto. Přeloženo do češtiny, řidič měl v kufru nářadí a různé zlepšováky, kterým se dá nejen vloupat do auta, ale to auto také ukrást.

Proto policisté z PMJ muže zajistli a dovezli ho do cely předběžného zadržení. Co s ním bude dál rozhodne vyšetřovatel. Je ale dost pravděpodobné vzhledem k jeho minulosti, že za mřížemi nějaký čas zůstane.

 

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture