Video: Muž naboural auto na jížní spojce a chtěl utéct. K autu pak vyrážel pyrotechnik

0

Pyrotechnik musel včera v noci na uzavřenou jižní spojku k autu cizince, který naboural vozidlo před sebou a z místa nehody chtěl utéci. V tom mu zabránili podle informací agentury AKTU.cz další řidiči, kteří zběsilého řidiče drželi na místo do příjezdu policistů.

Policistům, kteří muže na místě zadrželi bylo divné chování muže, který se začal sebepoškozovat. Začal například kousat do patníku a to takovou silou, že si zlomil několik zubů. Při podrobné prohlídce vozidla pak v kufru nalezli dráty a zavazadla. Na místo proto povolali pyrotechnickou službu, aby podezřelé auto prohlédla. Zadržený pak vyrazil s hlídkou k ošetření.

Po podrobné pyrotechnické prohlídce se nakonec ukázalo, že v autě není nic nebezepečného a že se jedná s největší pravděpodobností o nářadí, které používají elektrikáři. Pyrotechnik tedy Jižní spojku nechal otevřít.

Bez trestu zadržený řidič neujde. V tuto chvíli není jasné, zda muž nebyl pod vlivem nějaké navýkové látky. Jeho nehodu do vozidla na jižní spojce, následně do svodidel a pak jeho útěk budou řešti dopravní policisté.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture