Video: Muž v hotelu v centru Prahy spadl do světlíku. Byl to pravděpodobně zloděj. Zásah komplikoval tramvaják.

4

Kolem půl paté odpoledne vyráželi záchranáři do centra Prahy. V Revoluční ulici jim byl nahlášen pád muže do světlíku přímo v budově hotelu.

Ihned po příjezdu záchranářů bylo jasné, že muž má mnohočetná poranění. Na místo kromě inspektora provozu záchranné služby dorazilo i družstvo lezců-hasičů.

Muže se podařilo vytáhnout během chvíle. Zranění odpovídala pádu ze třetího patra. Zraněný muž byl ve velmi vážném stavu resucitován a po několika desítkách minut ho záchranáři převezli do Střešovic do Vojenské nemocnice. Má velmi mnoho vnitřních i vnějších zranění a jeho stav je velmi kritický. Tyto informace potvrdil reportérovi AKTU.cz mluvčí záchranné služby Matěj Hříbal, který na místo dorazil.

Policisté teď budou prošetřovat, zda se jednalo o hosta hotelu, či náhodného muže. Zároveň není jasné zda muž skočil, či zda-li se na jeho zranění nepodílí někdo jiný.

Podle posledních informací agentury AKTU.cz se má jednat o zloděje, který přelézal z chodby do hotelového pokoje. Tam nedolezl a spadl. Pravděpodobně se snažil pokoj vykrást.

Výraznou komplikaci při zásahu způsobil řidič tramvaje, který úmyslně najel do výjezdu sanitky. Když mu hasiči ukazovali ať zastaví, mával jen rukama, že ho to nezajímá.

Sdílejte:

4 komentáře

    • Pan Forman, protože byl na místě jednoznačně chápe, že tramvaják i přes upozornění hasičů najel přímo do výjezdu sanitky s pacientem. Když záchranář přišel k tramvajákovi tramvaják na něnj gestikuloval velmi jasně, že ho to nezajímá… a poslal záchranáře do patřičných míst. Moc rádi poskytneme složkám IZS videozáznam celého incidentu.

  1. Josef T. on

    A kam měl tramvaják uhnout? Za ním stála jiná tramvaj, volant nemá. A provoz v daném úseku zastavenej nebyl, takže tvrdit že tam neměl vjíždět nikdo nemůže. Sice neznám všechny detaily, ale mám pocit že si zas nějakej pisálek chce jen z někoho udělat terč. To je na žalobu, nebo na přes hubu.

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture