Video: Opilá řidička nabourala v centru Prahy čtyři auta. Pak se vymlouvala, že auto řídil její přítel.

0

Krátce po čtvrt na jedenáct v noci vyráželi policsté z oddělení řízení dopravy s kolegy s vyšetřovaní dopravních nehod na Masarykovo nábřeží v Praze. Mladá řidička tady podle volání na linku 158 nabourala do 4 stojících aut.

Ihned po příjezdu a pohledu na nabouraná vozidla bylo policistům jasné, že řidička v místě nehody nemohla jet předepsanou padesátkou. Náraz jejího vozidla do stojícího auta byl tak silný, že zaparkované auto totálně zdemoloval. Nárazem pak ještě auto vrazilo do auta, které stálo před ním. Vůz řidičky se nárazem odmrštil do silnice. Na to, ale pravděpodobně řidička zareagovala tak, že strhla prudce volant doprava a narazila do dalšího auta. Tentokráte to byl zaparkovaný taxík, ve kterém navíc seděl řidič. Náraz opět kataputoval vozidlo opilé řidičky do silnice. Přitom stihla odřít další auto.

Při rozhovoru s reportém zpravodajské agentury AKTU.cz pak svalovala vinu na svého partnera s tím, že vozidlo řidil on. Policisté, ale bezpečně podle svědeckých výpovědí viníka dopravní nehody identifikovali. Podle informací agentury AKTU.cz se dokonce pár snažil policistu při zásahu přesvědčit, že vozidlo řídil muž nikoliv opilá žena. Ta orientační dechovou zkouškou nadýchala k hranici 1, 90 promile alkoholu v krvi. Celou záležitostí se zabývají dopravní policisté. Žena velmi pravděpodobně příjde o řidičský průkaz a bude muset uhradit v zniklou škodu.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture