Video: Oslava zásnub skončila zásahem policie. Budoucí nevěsta schválně vylila na policistu pivo a ten ji za „odměnu“ zajistil

0

Po desáté hodině dopoledně vyjížděli hlídky pražské policie do Komořan, kde se konala od včerejšího dne oslava zásnub. Šlo o povolenou akci, ale místní lidé si stěžovali na hluk, který od včerejška oslavu zásnub provázel.

Hlídky policie, které dorazili na místo zjistili, že na soukromém pozemku probíhá akce, doprovázena hlasitou hudbou. Na místě se pohybovalo přibližně 30 osob. Policisté ze Speciální pořádkové jednotky, z oddělení hlídkové služby Praha IV i z místního oddělení Modřany začali celou záležitost řešit. V rámci monitorování okolí, si všimli několika lidí, kteří se pohybovali mimo tuto oslavu a tyto osoby chtěli zkontrolovat v rámci pátrání po hledaných osobách.

Jedna žena, ale s policisty nespolupracovala odmítala policistům jakkoliv reagovat na jejich poždavky ohledně předložení dokladů či prokázání totožnosti. Dokonce se snažila z místa odejít. Policisté ji proto ještě několikrát vyzvali k předložení dokladů. To snoubenku pravděpodobně vytočilo a začala policistům podle reportéra AKTU.cz nadávat a dokonce na jednoho z policistů vylila půlitr piva.

Policisté proto ženu zajistili. Odmítla předložit doklady a podle mluvčího policie Tomáše Hulana se tak dopoustila přestupku neuposlechnutí výzvy a byl důvod ji zajistit. Se zajištěnou ženou se pak povede pravděpodovně správní řízení.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture