Video: Pobodal tři lidi a pak ujel. Sám byl zraněný a po dopadení padl do bezvědomí

3

Čtyři zraněné ošetřovali záchranáři ve středu večer v Horních Počernicích. K první události výjížděli policisté do ulice Vysokovská.

 

Tady v kalužích krve ležely dvě osoby. Pachatel odsud měl odjet v bílé dodávce.

O kilometr dále směrem k Černému mostu v ulici Mezilesí byl nalezen v bytě další zraněný muž. Zda sem došel od prvního případu či k jeho zranění došlo na tomto místě musí vyšetřit policisté. Případy spolu podle informací AKTU.cz souvisí.

 

Čtvrtý zraněný s bodno-sečným poraněním pravé nohy došel či dojel ke stanovišti záchranné služby. Tady ho začal ošetřovat garážmistr, protože všechny posádky byly vyjeté na případu, který pravděpodobně tento muž způsobil.

 

Policie tohoto mladíka podezřívá, že dalším třem zranění způsobil. Verzí je hned několik. Podle první se mezi sebou všichni čtyři pohádali a při vzájemné potyčce došlo na zranění. Další verze hovoří o tom, že všechna zranění způsobil jeden pachatel a on sám byl při sebeobraně ostatních zraněn.

Na místo, jak potvrdil mluvčí policie Tomáš Hulan, vyrazil krajský i obvodní výjezd. V tuto chvíli probíhá zajištování důkazů, výslech svědků a pátrání po zbrani.

 

Všichni zranění by měli být mimo ohrožení života. Poslední poraněný u stanoviště záchranné služby a pravděpodobný pachatel při převozu do nemocnice padl do bezvědomí. Policie v tuto chvíli pátrá i po bílé dodávce.

 

Sdílejte:

3 komentáře

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture