Video: Při hospodské rvačce mu bodl nůž do hrudníku. Muž teď bojuje o život v nemocnici

0

Včera před devátou hodinou večer vyráželi policisté a záchranáři do Nalžovic-Obozu k hospodské rvačce s pobodaným mužem. K události mělo dojít venku před hospodou, kdy jeden z mužů bodl při hádce druhého do podle informací AKTU.cz do hrudníku. Zbytek osazenstva se uzavřel a uzamknul v hospodě z obavy o svůj život.

Na místo okamžitě vyrazila policejní hlídka, během chvíle pak na místo dorazili další posilové vozy. Policisté na sobě měli neprůstřelné vesty protože v prvotním oznámení nebylo jasné zda jde o útok šílence v hospodě s nožem nebo o hospodskou rvačkou mezi dvěma muži.

Ihned po příjezdu na místo policisté velmi rychle a spacifikovali utočníka za použití hmatů a chvatů. Další hlídka začala poskytovat pomoc zraněnému muži společně se záchrannou službou. Ta muže s několika bodnými ranami hrudníku převezla do nemocnice v Praze.

Útočník byl posazen do policejního auta, kde počkal na příjezd policejního výjezdu. Poté zamiřil do cely předběžného zadržení. Ještě v tuto chvíli není podezřelý muž schopen výslechu kvůli svému stavu opilosti. Opilý byl i druhý muž, který v tuto chvíli leží v nemocnici.

Policisté stále vyhodnocují důkazy a zaobírají se svědeckými výpovědmi. Útočníka pokud se nebude jednat o nutnou obranu mohou ve finále obvinit i z pokusu vraždy. V tuto chvíli ale policisté zahájili úkony trestního řízení pro těžké ublížení na zdraví.

 

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture