Video: Řidič autobusu natankoval, zaplatil a pak umřel přímo na benzínce.

0

Pravděpodobně náhlé umrtí postihlo řidiče autobusu číslo 164 společnosti Probo Bus – provozující pražské přímětské linky.

Policisté vyjížědli k mrtvému muži v autobuse na benzínové čerpací stanici na Slanské ulici kolem půl dvanácté v noci. Po příjezdu na místo hlídka zjistila, že jde o řidiče autobusu. Podle informací redakce AKTU.cz přímo od obsluhy čerpací stanice, muž přijel kolem půl osmé na benzínku. Tady natankoval a zaplatil. Pak šel zpět do autobusu. Protože přímětské autobusy běžně tankují a stojí na této pumpě, nikomu nebylo divné, že autobus neodjel.

Kolem půl dvanácté si pak všiml kolega řidiče, že muž se v autobuse nehýbe a zalarmoval policii. Koroner vyloučil na místě cizí zavinění. Vyšetřovatel proto nařidil bezpečnostně-zdravotní pitvu. Srdeční příhody řidičů autobusů jsou poměrně časté. Ve většině případu se podaří řidiče záchranit. Například v prosinci 2015 v Klánovicích záchranil včasnou reakcí řidiče autobusu policista, který po havárii začal řidiče autobusu resucitovat. O případu jsme informovali zde.

 

 

 

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture