Video: Řidič zběsile ujížděl dnes ráno před hlídkou. Nakonec ho zabrzdily zastavovací pásy.

0

Kolem půl desáté začal policistům z PMJ, ujíždět řidič červené Škody Octávia na Praze 4. Hlídka ho chtěla původně zastavit pro kontrolu, protože si všimla, že podobné vozidlo bylo den předtím ukradeno.

 

Řidič na sebe okamžitě upoutal pozornost, protože začal zběsile ujíždět. Motal se v ulicích Branická, Modřanská, Jeremenkova a jel také přes Rašínovo nábřeží. A právě tady se ho policisté pokusili zastavit služebním vozidlem.

Na to řidič nereagoval a do policejního auta naboural. Během honičky mu do cesty policisté z PMJ hodili zastavovací pásy na které řidič najel. Po několika stovkách metrů, kdy jel po prázdných pneumatikách nakonec zastavil v ulici Branická. Při honičce pak stihl muž nabourat další policejní vozidlo. Svoji zběsilou jízdou ohrožoval zejména chodce. Proto ho policisté zkoušeli zastavit všemi možnými prostředky i služebními vozy.

V Branické ulici se pak policisté pokusili řidiče vyndat z auta. Na výzvy muž nereagoval, proto museli policisté použít donucovací prostředky. Při vyndávání z auta se pak řidič zranil na nose a byl odvezen záchrannou službou.

Podle našich informací byl muž nedávno propuštěn z výkonu trestu. Ukradené auto se vratí majiteli. Ten bude pravděpodobně vymáhat škodu na muži, který auto řídil a zničil.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture