Video: Tento řidič ujížděl se svoji nezletilou dcerou policii. Po dopadení nadýchal tři promile alkoholu v dechu. Dcera byla v šoku.

0

Krátce před osmou hodinou večer si hlídka Pohotovostní motorizované jednotky všimla černého mercedesu, který jel v protisměru a neměl rozsvícená světla. Proto se policisté rozhodli toto auto zastavit. Na opakované výzvy k zastavení řidič reagoval sešlápnutím plynu a začal ujíždět. Projížděl zákazy vjezdu i jednosměrky v opačném směru.

Zastavit se ho podařilo o několik kilometrů dále a to v křížovatce Křimická a U statku. Policisté museli jednat rychle a použili hrozbu střelnou zbraní. Když chtěli z auta vyndat řidiče, všimli si vyděšené 13-ti leté dívky. Řidič se s nimi začal prát, policisté z PMJ museli proto použít hmaty a chvaty, aby agresivního muže spacifikovali. Vše se navíc snažili dělat pokud možno citlivě, vzhledem k nezletilé osobě v autě. Pro tu si během chvíle přišla matka, která bydlela nedaleko. Ujíždějící řidič byl otcem dívky. Tu podle informací AKTU.cz vezl domů.

Jak moc ji ohrozil mu pravděpodobně dojde až ráno, po probuzení z opileckého deliria. Při dechových zkouškách totiž ujíždějící řidič nadýchal nejdříve k hranici 3 promile v dechu. Po opakovaných zkouškách to bylo poté kolem 2,5 promile alkoholu v dechu.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture