Video: Tři zranění policisté při potyčkách rowdies Ostravy a Opavy

0

Téměř nic se nezměnilo od doby, kdy ministr vnitra Chovanec vyhlásil fotbalovým chuligánům válku. Opatření na stadionech stále nevyhovují. Hooligans pronáší pyrotechniku a běhají po trávníku jako ti, které bezmezně obdivují. Bohužel se to potvrdilo během včerejšího zápasu v Ostravě mezi Baníkem Ostravou a Opavou. Přitom první útoky při včerejším derby začaly už při příjezdu Opavaků do Ostravy.

 

Při těchto prvních potyčkách byl zraněn i jeden policista, který musel být s otřesem mozku hospitalizován. Další dva policisté se zranili následně při různých lokálních potyčkách. Záběry ze stadionu pak dokazují, že pořadatelská služba nezvládá vůbec svoji práci. Jediný bič na rowdies  jsou policisté ze Specilání pořádkové jednotky v Ostravě. Pyrotechnika na stadionech je už jen v podstatě formalita, bez které by se žádný fotbalový zápas neobešel. A to i přesto, že se pořadatelům podařilo Baníkovcům zabavit dvě bedny pyrotechniky před zápasem.

Máslo na hlavě má i FAČR. Zápas po vběhnutí fanoušků Baníku, měl být ukončen v neprospěch domacích, ale funkcionáři nechali i po výtržnostech Baníkovců utkání dohrát ve prospěch domacích 3:0.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture