Video: Valil se na nás kamion bez řidiče. Auto začal pomalu šrotovat, pak se vysypalo sklo. Očitá výpověd svědkyně autonehody.

0

Opravdou hrůzu si musela zažít paní Jitka se svoji přibližně desetiletou dcerkou, když nastoupily do černého fordu a chtěly odjet z ulice Na Šafranici v Mladé Boleslavi. Z ničeho nic se na jejich auto v kterém seděly, začal tlačit kamion bez řidiče.

Při hrozivé nehodě naštěstí nebyly zraněny. Kamion ale zvládl sešrotovat cestou další dvě auta. Pro paní Jitku to musel být naprosto otřesný zážitek. Nemohla totiž nic dělat. Několika tunový kolos si s autem dělal, co chtěl. Bylo štěstí, že se najednou zastavil.

Proč se kolos rozjel vyšetřují dopravní policisté. V tuto chvíli je jasné, že k tomu došlo při nakládce bagru na návěs. V tuto chvíli se kamion bez řidiče rozjel a bral vše, co mu stálo v cestě. Celkem poškodil tři auta a plot. Vše mohlo dopadnout daleko hůře. Paradoxně ona nabouraná tři auta totiž zabránila většímu rozjezdu celého tahače i s těžkým návěsem.  Dechová zkouška řidiče tahače byla negativní.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture