Video z místa: Hromadná nehoda 16 aut na Kbelské. O kanál si všichni řidiči prorazili gumy

0

K hromadné nehodě došlo  dnes ráno před sedmou hodinou na ulici Kbelská směrem ven z Prahy.  Technická správa komunikací tady včera opravovala kanál, nicméně drť z  něj se vydrolila ven a ostrá hrana zapříčinila, že minimálně 16 aut si o tu diru prorazila pneumatiky.

Řidiči stihli dojet ještě na blízkou čerpací stanici, kde už začali kola vyměnovat. Někteří si prorazili jedno kolo, někteří měli tu smůlu, že si kola prorazila dvě. A těm už rezerva v kufru nestačila. Proto si museli zavolat odtahovou službu nebo jim někdo musel druhou rezervu dovézt.

Nejhůře dopadl řidič Renaultu Scénic. U něj byl náraz o kanál tak silný, že mu vystřelily oba airbagy. I on musel počkat na odtah do servisu.

Technická správa komunikací na místo vyslala své techniky, aby rozbitý kanál opravili. Budou také zjišťovat, proč se kanál znovu po včerejší opravě uvolnil. Zároveň TSK doporučuje řidičům, kteří na Kbelské havarovali, aby navštívili webové stránky TSK, kde je postup pro hlášení podobných havárií. Odkaz jak postupovat při havárii a následné uplatnění škody naleznete zde:

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture