Voda kompletně zaplavila silnici a kolejiště ve Vysočanech. Tramvajový provoz musel být zastaven

0

Havárie inženýrských sítí zaměstnala včera večer dvě jednotky hasičů z pražského dopravního podniku. Voda, která vytekla na silnici, zaplavila i kolejiště, tramvajový provoz tak musel být zastaven. Pro hasiče to nebyl jednoduchý zásah.

Dvacet minut před devátou hodinou večerní vyjížděli hasiči z pražského dopravního podniku do ulice Sokolovská ve Vysočanech. Voda, která zde vytékala na silnici kompletně zaplavila kolejiště bahnem a kameny. Hasiči museli pomocí lopat a košťat celé kolejiště vymést, aby mohl být obnoven tramvajový provoz, který byl zastaven. Dvě jednotky hasičů tak musely uklidit celé kolejiště a ještě silnici, která byla také kompletně pod vodou. Pracovníkům Vodovodů a kanalizací se povedlo zastavit vytékající vodu. Silnice, která byla celá pokrytá velkou vrstvou bahna a kamením, musela být uzavřena.

Strážníci městské policie proto museli odklánět dopravu do okolních ulic. I tak ale někteří řidiči ignorovali nápis „STOP“ na služebním vozu a ani strážníka v křižovatce a pokračovali dál, čímž ohrozili zasahující hasiče. Jelikož ale řidiči nemohli projet, museli ulicí vycouvat.

Hasičům se podařilo uvolnit ucpané kanály a voda tak mohla rychle odtéct, silnice byla poté uklizena a provoz byl kompletně obnovený.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture