Všímavý cyklista pomohl lapit vloupače do auta. Měl zákaz Prahy a celý život jen krade

0

Povedeného grázla chytili policisté z MOP Karlín a hlídky dopravních policistů z Prahy I. Před devátou hodinou večer kontaktoval tísňovou linku policie pozorný cyklista, který si všiml muže, který se vloupal do auta, tím, že rozbil zadní okno a ukradl batoh. Cyklista dal přesný popis události a popsal detailně pachatele.

Operátor za pomoci městského kamerového systému následně zjistil, že muž nasedl u Národního divadla do černého Taxi a odjel neznámo kam. Když policisté vozidlo po několika minutách dostihli a zastavili, podezřelého v něm již nenalezli. Taxikář jim sdělil, že neznámého odvezl do Jeseniovy ulice, kde vystoupil a zamířil k vrchu Parukářka.

Na místě se rozjelo pátrání. Dvě hlídky po pachateli pátrali a díky znalosti policistů z místního oddělení Karlín také prozkoumali squat, který se nacházel v blízkosti. Po hodině muže podezřelého popisu nalezli. Ten se je snažil ještě „oblafnout“ tričkem naruby.

Po ověření dokladů a totožnosti podezřelého policisté zjistili, že kromě bohaté trestní minulosti má i zákaz Prahy a že půlku svého života byl za mřížemi. Pachatel byl velmi překvapen, když si ho hlídky policistů našli ve squatu. Ted mu hrozí dva roky za mřížemi. Vzhledem k jeho trestní minulosti a porušení zákazu Prahy půjde pravděpodobně do vězení.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture