Vykřičený klub Ve Smečkách v Praze totálně zdevastovalo 25 útočníků. Jde pravděpodobně o konkurenční boj mezi kabarety.

0

První zásah policistů v ulici Ve Smečkách přišel kolem půl paté odpoledne. Do klubu Atlas tu vnikla skupinka asi 25 lidí, kteří začali zařízení klubu Atlas devastovat. Policisté dorazili na místo a rozjelo se pátrání po skupince útočníků. Další akce policistů přišla kolem osmé hodiny večer. Zhruba 50 policistů ze Speciální pořádkové jednotky vtrhlo se samopaly naproti, do klubu Darling.

Údajně se tady totiž měli nacházet útočníci, kteří demolovali naproti sídlicí klub Atlas. Bohužel informace o pobytu útočníků se nepotvdila. Policisté z klubu Darling odvedli jen jednu osobu v poutech. Její totožnost a důvod zadržení zatím není redakci znám. Policisté ulici Ve Smečkách dočasně po dobu zákroku uzavřeli a to i pro pěší. Celý zákrok trval přibližně 4 hodiny.

Tento zákrok není jediný proti privatním klubům poskytujícím erotické služby v centru Prahy. V únorů 2013 zasahovala policie v klubu Atlas, kde obvinila několik lidí z kuplířství. O 3 měsíce dříve pak v konkurečním Darlingu, kde padala taktéž obvinění.

Dnešní akce by podle našich informátorů mohla souviset vyřizovaním účtů mězi oběma kluby Darlingem a Atlasem a s vzájemným konkurečním bojem.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture