Z kamionu který skončil v řece na boku stihl řidič vyskočit. Hasiči přečerpávají pohonné hmoty

0

Na berounské dálnici D5 na 26. kilometru ve směru na Prahu došlo k dopravní nehodě kamionu, který následně skončil na boku v řece Litavce. Řidič stihl z kamionu vyskočit. Před tím ale stihl narazit do přenosného dopravního značení. Hasiči na místě přečerpávají pohonné hmoty.

Na místo okamžitě vyjelo několik jednotek hasičů včetně dobrovolných, policisté a také záchranná služba. Po příjezdu na místo složky IZS zjistily , že je kamion na boku a leží v řece Litavka. Hasiči kamion stabilizovali a začali s přečerpáváním pohonných hmot a pomocí norných stěn zajistili také obsah úniky paliva, které se dostalo do řeky. Řidiče převezla záchranná služba do nemocnice, před příjezdem hasičů byl mimo havarovaný kamion.

Mluvčí Středočeských hasičů Tereza Fliegerová sdělila, že vyproštění a odtah havarovaného kamionu bude provádět specializovaná firma, hasiči pouze odčerpají provozní kapaliny.

Přesnou příčinu dopravní nehody budou vyšetřovat policisté. V místě se před nehodou tvořily dlouhé kolony, nyní je provoz veden jedním jízdním pruhem.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture