Záchranář mimo službu a strážnice Městské policie zachránili život ženě, která zkolabovala na náměstí

0

Starší žena zkolabovala na náměstí v Náchodě, první pomoc jí poskytl záchranář mimo službu a strážnice Městské policie. Po stabilizaci pak záchranáři pomocí vrtulníku transportovali ženu do nemocnice.

Pár minut před desátou hodinou ranní zkolabovala na náměstí v Náchodě starší žena. V tu chvíli se nacházel na místě záchranář mimo službu a začal s nepřímou srdeční masáží. Následovně přiběhla na místo strážnice Městské policie Náchod, která byla v tu dobu nedaleko a začala záchranáři pomáhat. Na místo byla přivolána ZZS KHK a ženě byla nadále poskytována nepřímá srdeční masáž. Po příjezdu záchranářů přítomní dál prováděli neodkladné kroky k záchraně pacientky. Přístroj vyhodnotil, že má žena zástavu srdce a doporučil výboj. Po výboji strážnice se záchranáři dál pokračovala v nepřímé masáži srdce.

Díky včasně poskytnuté první pomoci byl život ženy zachráněn! Ženu si následně převzala do své péče Záchranná letecká služba Královéhradeckého kraje „Kryštof 06“ a převezla jí letecky do Fakultní nemocnice v Hradci Králové.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture