Žák autoškoly bez řidičáku dvakrát boural. Jednou od nehody ujel, podruhé už to nešlo, tak utekl

0

Mladý řidič, způsobil první nehodu v Brandýse nad Labem kolem 17:45 tím, že nacouval do zaparkovaného auta. Místo aby se omluvil řidiči v nabouraném autě tak od nehody ujel.

Vzápětí pak způsobil svoji agresivní jízdou druhou nehodu, kdy převrátil svoje auto na střechu přímo na zahradě rodinného domu v Dřevčicích. Z místa této nehody pak zraněn na noze, rameni a v obličeji utekl.

Několik desítek minutu poté pozoroval z dálky, jak se k místu nehody sjíždějí hlídky policie a hasiči. Když viděl, že na místě je několik hlídek a začínají po něm pátrat rozhodl se, že opustí svůj ukryt a pomalu dorazil do autobusove zastávky na sil.610 u odbočky na obec Jenštejn, kde se schoval.

V této zastávce byl následně vypátrán prvosledovou hlídkou z Brandýsa nad Labem. Policistům se nebránil. Ti ho převezli na místo poslední nehody, kde si jej převzala záchranná služba a převezla jej na Traumatologii do nemocnice FNKV.

Mladík nebyl pod vlivem alkoholu ani drog, ale definitivně to potvrdí a nemocniční odběr krve.  Po zahradě, kam přistálo jeho nezvladatelné auto,  šel v době nehody syn majitele domu. Je tedy velkým štěstím, že nehoda skončila bez vážných zranění a jediným zraněným po dvou nehodách, je jen mladý řidič.

Jak se podařilo reportérům AKTU.cz zjistit mladík dosud nikdy nevlastnil ŘP a zatím chodí jen do autoškoly.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture