Záložník fotbalové Sparty Aleš Čermák měl vážnou nehodu. Řídil opilý a málem v autě uhořel.

0

V noci ze soboty na neděli havaroval ve svém sportovním voze podle zjištění AKTU.cz záložník fotbalové Sparty Aleš Čermák poblíž Horoměřic u Prahy. K nehodě došlo na samém okraji Prahy v Kamýcké ulici.

Podle informací AKTU.cz, záložník Sparty,který se pravděpodobně vracel ze zápasu se Slováckem nezvládl řízení svého sportovního vozu Škoda Octavia RS a narazil nejdříve do svodidel a poté do stromu. Auto pak začalo okamžitě hořet.

Čermáka z auta vytáhli z auta na poslední chvíli a v bezvědomí. V sanitce se pak probral. Rozsah jeho zranění není zatím znám.

Policistům po probrání se z bezvědomí stačil dýchnout a v sanitce si stěžoval na bolest hrudníku. „Řidič ročník 1994 se podrobil dechové zkoušce na alkohol. Ta byla pozitivní.“ Řekla pro AKTU.cz mluvčí pražské policie Andrea Zoulová. Reportérům AKTU.cz se podařilo zjistit, že záložník Sparty dokonce nadýchal přes 1,5 promile alkoholu v dechu.

„Se zraněním hrudníku byl převezen do Motolské nemocnice.“ Potvrdila AKTU.cz mluvčí Středočeské záchranky Petra Effenbergerová.

Vyjádření mluvčího AC Sparta Praha zjišťujeme. O nehodě se dozvěděl až od redaktorů AKTU.cz.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture