Žena uhořela v rodinném domě na Berounsku. Požár vznikl pravděpodobně od sazí v komíně.

0

Večer před sedmou hodinou vyráželi hasiči do Zaječova na Berounsku. Plameny tady pohltili rodinný dům. Na místo vyráželi jednotky jak ze Středočeského tak i z Plzeňského kraje. V době jejich příjezdu byl dům celý v plamenech. Na hašení použili hned několik C proudů a požární plošinu. Hasiči okamžitě začali prohledávat během hašení objekt. Jedna osoba byla převezena do nemocnice. Žena, která byla v době bohužel zemřela. Pravděpodobně se nadýchala zplodin hoření. Hasiči, kteří ji v objektu nalezli ji už nedokázali pomoci.

Kolem půl osmé byl požár pod kontrolou. Na místě zasahovali dvě profesionální a tři dobrovolné jednotky. Během zásahu pak dorazily další posilové jednotky hasičů z Plzeňského kraje. Hasiči po lokalizaci požáru, ještě rozebírali střešní konstrukci a dohašovali objekt.

Během průzkumu objektu hasiči nalezli i tlakovou láhev. Tu vynesli ven a ochlazovali ji v přilehlém bazénu. Škoda je vyčíslena na dva miliony korun. Příčina je v šetření, pravděpodobně došlo ke vznícení sazí v komínu. Přes noc pak ještě bude na místě dobrovolná jednotka hasičů, která bude místo hlídat.

 

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture