Žena zemřela při požáru bytu v Modřanech. Pyrotechnik v bytě našel granát, musel být evakuovaný celý dům

0
V bytě na sídlišti v pražských Modřanech došlo dnes dopoledne k požáru. V bytě byla nalezena žena bez známek života. I přes veškerou snahu záchranářů se ji nepodařilo zachránit. Na místo dorazil pyrotechnik, protože se měl v bytě nacházet granát a munice. Na místo přijel i šéf pražské mordparty Josef Mareš. Policie musela evakuovat panelák i přilehlý park.

K požáru bytu došlo v ulici Hasova na pomezí Modřan a Kamýku. Na místo vyjely dvě jednotky hasičů a několik hlídek policistů. Hasiči poté z bytu vytáhli ženu ve věku 30 – 40 let bez známek života. Hasiči a policisté začali ženu okamžitě resuscitovat, ale ani přivolaným záchranářům se ženu nepodařilo zachránit a na místě zemřela. Podle informací AKTU.cz měla žena utrpět bodnořezná poranění. Požár v bytě se podařilo rychle uhasit.

Na místo poté dorazil i policejní pyrotechnik. V bytě se totiž nacházel granát a jiné podezřelé předměty. Pyrotechnik tuto možnost vyhodnotil jako nebezpečnou a musel být evakuovaný panelák a přilehlý park. Bezprostřední nebezpečí ale nehrozilo. Přítomni byli i hasičští chemici.

K místu pak dorazil i šéf pražské mordparty Josef Mareš a kriminalisté, kteří celou věc vyšetřují. Žena mohla být pravděpodobně zavražděna, tato informace ale není potvrzená.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture