Zfetovaný řidič ujížděl policistům v Praze. Neujel

0

Před nedělním polednem začal ulicí 5. května v Praze ujíždět policejní hlídce zfetovaný řidič ve stříbrné fábii. Jeho jízda, při které na policisty několikrát najížděl, vybržďoval je pokračovala k hotelu Hilton, kde přerazil závory a pokračoval dál směrem do Karlína. Tady v Křižíkově ulici skončil, protože ho policisté vyblokovali a jemu se auto smeklo a narazil do zaparkovaného Range rovera. Mezi tím ještě stačil vybrzdit policisty, kteří kvůli němu museli strhnout auto na chodník, aby nenabourali chodce.

Ihned po nárazu do stojícího SUV se ujížděč pokusil o útěk. To se mu nepodařilo a policisté byli nucení použít i varovné výstřely. Muž byl pak za pomocí chvatu a hmatu zpacifikován. Orientační test na drogy potvrdil přítomnost drog ve slinách, konkrétně amfetaminu.
Nikdo naštěstí nebyl zraněn. Muži hrozí kromě obecného ohrožení i obvinění z řízení pod vlivem omamných a psychotropních látek. Navíc nikdy neměl řidičský průkaz. Také bude muset vysvětlit policistům, jak přišel k autu, protože stříbrná fábie, kterou ujížděl procházela v policejních databázích jako kradená.

 

 

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture