Zlodějka okradla ženu, když ji nakládali do sanitky

0

video, foto     

Zraněnou ženu, které poskytovali záchranaři první pomoc okradla v půlce ledna na tramvajové zástavce I.P. Pavlova v Praze jedna z přihlížejících.

K samotnému okradení mělo podle policistů dojít v momentu, když zraněnou ženu, která byla po kolapsu, nakládali záchranaři na nosítka a do sanitky. Nešikovné zlodějky si naštěstí všiml pozorný muž, který pachatelku dostihl a kabelku předal záchranářům, kteří s pacientkou v ohrožení života, spěchali do nemocnice.

Celý incident sledoval i policista – operační důstojník prostřednictvím kamerového systému.  Ženu zlodějku sledoval i po nástupu do tramvaje a  jejím vystoupení na zastávace Odborů, kam operační okamžitě poslal hlídku policistů.  Policisté ji našli a předvedli na místní služebnu.

Pachatelka je policistům velmi dobře známou postavou z pražského podsvětí. Má bohatou trestní minulost a je do roku 2017 v podmínce. Figurovala i v celostátním pátrání jako hledaná a proto na ni soud vydal příkaz k zatčení.

Je tedy pravděpodobné, že zlodějka – hyena půjde za mříže, operační dostane odměnu a muž, který si pohotově zlodějky všiml, má náš obrovský obdiv.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture