Vyjednali jsme slevy pro sloužící IZS v Praze. Kafe za „bura “ a až 30% slevy

1

NONSTOP POTRAVINY A GRILL LETNÁ společně se serverem Tíseň.tv připravily pro složky IZS (hasiče, záchranáře, strážníky MP a policisty) sloužící na území hlavního města Prahy speciální slevovou akci.

A to 20% na veškerý sortiment v potravinách (vyjma cigaret, novin, časopisů, DVD, CD a jízdenek na MHD ) a 30%  na veškerý sortiment GRILLU. K tomu navíc pro složky IZS espresso za 5 Kč.

Sleva platí pro členy IZS od 15. 2. 2016 do 30. 4. 2016 NONSTOP (v případě zájmu bude sleva prdloužena). Podmínkou je nákup v uniformě příslušného sboru a jasné prokázaní příslušnosti k jednomu ze sborů, Policii ČR (jde o vnější službu, z kapacitních důvodů nemůžeme poskytnout slevu kriminální službě), MP Praha, HZS Praha (profesionální sbor, z kapacitních důvodů nemůžeme poskytnout slevu dobrovolným sborům), ZZS HMP.

Sortiment GRILLU je možné včetně obědového menu konzumovat buď na místě nebo si ho odnést. Každý pracovní den se připravuje obědové menu ve třech možných variantách hlavních jídel a polévky. Ve večerních hodinách, je pak možné konzumovat grilovaná kuřata, smažák, hamburgery, cheesburgery, miniřízečky a další.

 

 

Sdílejte:

1 komentář

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture