!!! VIDEO: Podívejte se jak Izraelci zadrželi muže, který má na svědomí založení stovek požáru v Izraeli.

0

Nebývá zvykem, abychom informovali o zahraničním zpravodajství v rámci terorismu. Jeden z našich dodavatelů fotografií a videií ale získal unikátní záběry ze zadržení muže, kterého bezpečnostní složky podezřívají ze založení několka stovek požáru na celém území Izraele.  Podívejte se:

V Izraeli před několika málo minutami zadrželi muže, kterého bezpečnostní složky Izraele podezřívají ze založení více než 500 požárů po celé zemi.
Zpravodajská agentura AKTU.cz tuto informaci včetně videa obdržela od dobře informovaného zdroje napojeného bezpečnostní aparát státu Izrael.

Bezpečnostní složky chtějí muže za každou cenu živého a to proto, aby ho mohli výslýchat. Podle našich informací muž poměrně dlouhou dobu bezpečnostním složkám ujížděl. Na zadržení se podíleli nejen policisté nebo pohraniční služba, ale samozřejmě i zpravodajská služba.

V Izraeli za poslední tři dny byly založeny umyslně požáry na více než 800 místech. S hašením pomáhají i okolní státy, zejména propůjčením letadel na hašení lesních porostů a velkých ploch. Situaci i nadále sledujeme.

Sdílejte:

Zanechte komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Hide picture